Reklama tisková produkce

Millennium CZ

S osobním přístupem a empatií nasloucháme potřebám našich klientů, abychom jim porozuměli a následně navrhli a realizovali komplexní řešení dle potřeby prolínající v sobě prvky z oblasti reklamy, médií, tisku a produkce.

Millennium CZ

Reklama

V oblasti reklamy se zaměřujeme se na poskytování komplexních služeb, tzv. „full service“, neboť takový postup je pro klienta maximálně komfortní a zpravidla zároveň díky sloučení řady dílčích činností i ekonomicky nejvýhodnější. V návaznosti na cíle klienta navrhneme reklamní strategii, připravíme kreativní řešení a postaráme se o realizaci.

Millennium CZ

Média

Využití médií je nedílnou součástí většiny reklamních strategií. S ohledem na cílové skupiny, kterým je reklamní sdělení určeno, vytipujeme nejvhodnější média, vytvoříme mediální plán, navrhneme kreativní řešení, zpracujeme podklady pro tisk, elektronická média, rozhlas i televizi, a zajistíme realizaci.

Millennium CZ

Tisková produkce a výroba

Tiskové produkci a výrobě se věnujeme více než 15 let. Máme vlastní technologické zázemí a specifické činnosti zajišťujeme prostřednictvím dlouhodobých partnerů.

V rámci tiskové produkce a výroby realizujeme zakázky v těchto oblastech:

  • Ofsetový tisk s kompletním knihařským dokončením Digitální tisk s možností potisku speciálních materiálů
  • Velkoplošný tisk od fotorealistických aplikací po outdoorovou reklamu
  • Reklama na auta včetně aplikace celopolepu i plachet na nákladní automobily
  • POS, prodejní a reklamní stojany, poutače
  • Reklamní předměty